Угода щодо правил користування сервісом

Будь ласка, уважно ознайомтесь з умовами чинної Угоди, перш ніж розпочати та перейти до використання веб-сервісу (далі «Веб-сервіс»).

Дана Угода (надалі «Угода») регулює відносини використання Веб-сервісу (далі «Сайт») у мережі Інтернет (далі «Мережа») між Адміністрацією Веб-сервісу (далі «Адміністрація») та фізичною або юридичною особою (далі «Користувач»), яка належним чином використовує Сайт. Угода встановлює правила, дотримання яких необхідно для безперешкодного доступу та належного використання ресурсів Сайту.

Терміни та визначення

Сайт — комплекс гіпертекстової інформації, програмних, інформаційних засобів, логічно пов'язаних між собою, оформлених у вигляді окремих сторінок та доступних в Мережі. Під Сайтом в Угоді розуміється Сайт, розташований в Мережі за адресою http://ukrocinka.com/.

Користувач — користувач Мережі та зокрема Сайту за адресою http://ukrocinka.com/.

Аккаунт — профіль або особистий кабінет незалежного оцінювача чи суб'єкта оціночної діяльності.

1. Предмет

 1. Сайт пропонує Користувачеві свій сервіс на умовах, встановлених Угодою та всіх її невід'ємних частин.
 2. Адміністрація зберігає за собою право змінювати Угоду та всі її невід'ємні частини в будь-який час без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди та/або всі її невід'ємні частини, які зазнали змін набувають чинності з моменту опублікування на Сайті, якщо інший термін вступу змін в силу не визначений Адміністрацією при їх опублікуванні. Чинна редакція Угоди і всіх його невід'ємних частин завжди знаходиться на Сайті у публічному доступі за адресою http://ukrocinka.com/rules.
 3. Якщо Користувач продовжує користуватися послугами Сайту після публікації змін в Угоді то вважається, що Користувач тим самим приймає всі зміни умов Угоди.

2. Користування Сайтом

 1. Користувачем Сайту може стати кожен, хто зайде на веб-сторінку Сайту.
 2. Використовувати ресурси Сайту, які вимагають попередньої реєстрації, може кожен, хто зареєструється в установленому порядку, отримає унікальну обліковий запис і пароль, а також, у разі користування платними ресурсами, оплатить їх вартість, відповідно і в порядку, зазначеному на Сайті. Для реєстрації Користувач зобов'язується надати достовірну та повну інформацію про себе за запитаннями, поставленими у формі реєстрації, та підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Якщо Користувач не надає інформацію, надає недостовірну інформацію або в Адміністрації є підстави вважати, що надана Користувачем інформація неповна або недостовірна, Адміністрація має право на свій розсуд відмовити в реєстрації, заблокувати або видалити Аккаунт Користувача, відмовити Користувачеві у використанні своїх сервісів або їх окремих функцій. Адміністрація має право в будь-який момент зажадати від Користувача підтвердження даних, зазначених при реєстрації, і запросити в зв'язку з цим підтверджуючі документи.
 3. По завершенні процесу реєстрації Користувач отримує відповідне сервісне повідомлення на вказану адресу електронної пошти.
 4. Користувач самостійно несе відповідальність за безпеку (стійкість до вгадування або «злому») та конфіденційність свого пароля. Користувач зобов'язаний негайно повідомити Адміністрацію щодо будь-якого випадку несанкціонованого доступу до сервісів Сайту з використанням облікового запису Користувача та/або про будь-яке порушенні (підозрі про порушення) конфіденційності свого пароля.
 5. Інформація про Користувача, розташована на його Аккаунті, містить (може містити) його персональні дані, при цьому такі персональні дані Користувача є загальнодоступними, і будь Користувач Сайту може ознайомитися з ними.
 6. Враховуючи, що персональні дані з згоди Користувача є загальнодоступними, проте, Адміністрація при обробці персональних даних користувачів зобов'язується прийняти всі організаційні і технічні заходи для їх захисту від несанкціонованого доступу способом, не передбаченим Сайтом.
 7. Однак не виключено, що в результаті збою в роботі Сайту, вірусної або хакерської атаки, технічних несправностей та інших обставин персональні дані Користувача можуть стати доступними і іншим особам. Користувач це розуміє і погоджується з тим, що не буде висувати претензії до Адміністрації у зв'язку з цим, враховуючи, що він робить свої персональні дані загальнодоступними.
 8. В силу цієї Угоди, вказуючи свої персональні дані, Користувач безумовно погоджується: з наданням персональних даних необмеженому колу осіб за допомогою Сайту; з обробкою персональних даних Адміністрацією; з поширенням персональних даних за допомогою Сайту; з іншими діями Адміністрації щодо таких даних у зв'язку з функціонуванням Сайту.
 9. Розміщуючи на Сайті свої персональні дані, Користувач підтверджує, що робить це добровільно, а також що він добровільно надає їх Адміністрації для обробки. Якщо Користувач не згоден з вищевказаними умовами, то він не повинен реєструватися на Сайті та/або використовувати сервісні функції Сайту, або повинен негайно відправити запит Адміністрації на видалення своїх персональних даних з Сайту.
 10. Адміністрація обробляє тільки ті персональні дані Користувача, які були розміщені на Сайті або знаходяться у відкритому доступі в Мережі. Персональні дані Користувача обробляються за допомогою програмно-апаратних та технічних засобів Сайту.
 11. Метою обробки персональних даних користувачів є складання Бази даних користувачів Сайту для забезпечення функціонування Сайту і подальшого надання послуг Користувачеві Адміністрацією.
 12. Персональні дані Користувача обробляються Адміністрацією протягом терміну їх розміщення на Сайті. Після розміщення на Сайті персональні дані зберігаються в заблокованому вигляді до припинення діяльності Адміністрації для їх аналізу на предмет шахрайства Користувача відносно третіх осіб.
 13. Обробка Адміністрацією персональних даних Користувача здійснюється з метою функціонування Сайту та перевірки персональних даних Користувача на предмет шахрайства відносно третіх осіб і сама по собі їх обробка Сайтом не може спричинити будь-яких негативних наслідків для Користувача. При цьому Адміністрація не несе відповідальності за використання персональних даних Користувача іншими особами.
 14. Користувач зобов'язується не розміщувати на Сайті персональні дані інших осіб, а також не використовувати персональні дані інших Користувачів будь-яким чином, що не відповідає вимогам законодавства, у протиправних або протизаконних цілях, з метою отримання вигоди та у будь-яких інших цілях, які не відповідають цілям створення Сайту.
 15. Адміністрація має право зберігати архівну копію даних та без шкоди для інших положень Угоди без згоди Користувача передати дані про Користувача, державним органам, у тому числі органам дізнання і слідства, та органам місцевого самоврядування за їх мотивованим запитом ; на підставі судового рішення; в інших передбачених чинним законодавством випадках.
 16. Користувач усвідомлює і погоджується, що розміщується в Аккаунті Користувача інформація доступна для ознайомлення іншим Користувачам через Аккаунт Користувача.
 17. Права Користувача щодо використання ресурсів даного Сайту, які надаються йому разом з паролем доступу, є невідчужуваними, та не можуть бути передані разом з паролем доступу будь-якій іншій особі.
 18. Всі матеріали, які є частиною вмісту Сайту (далі «Контент»), захищені авторським правом і охороняються законодавством України.
 19. Користувач погоджується не використовувати будь-яким чином в комерційних цілях Контент Сайту без попереднього письмового дозволу Адміністрації.
 20. При цитуванні та використанні будь-яких матеріалів посилання на Сайт є обов'язковим. При цитуванні та використанні в Інтернеті гіперпосилання на Сайт є обов'язковим.
 21. Вся інформація, розміщена на Сайті, носить інформативний характер і сама по собі не становить угоди між Користувачами Сайту.
 22. Сайт вживає необхідних заходів для збереження контактної інформації Користувача, в тому числі встановлює режим доступу до контактної інформації між Користувачами.

3. Набуття Угодою чинності

 1. Угода набуває чинності з моменту прийняття Користувачем її умов.
 2. Користувач приймає умови Угоди шляхом реєстрації облікового запису на Сайті та/або публікації заявки за допомогою Сайту. Даними діями Користувач підтверджує, що він ознайомлений з усіма умовами Угоди та повною мірою усвідомлює їх значення, а також можливі наслідки порушення цих умов.
 3. Якщо Користувач не згоден з умовами Угоди, використання ресурсів Сайту здійснюється в межах, які не передбачають реєстрацію або публікацію заявок через веб-сервіси Системи.

4. Права та обов'язки Користувача

 1. Користувач несе відповідальність за інформацію та повідомлення, що розміщуються ним на Сайті.
 2. На Сайті забороняються:
  • Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.
  • Нецензурні прямі і непрямі образи на чиюсь сторону, в тому числі, засновані на етнічній, расовій чи релігійній приналежності, а також висловлювання, що носять шовіністичний характер.
  • Будь-яка образлива поведінка стосовно Користувачів Сайту.
  • Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших користувачів Сайту.
  • Розміщення Користувачем реклами, комерційних повідомлень, а також повідомлень, які не несуть інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, розміщення своїх персональних даних при наданні відповідей на консультації/замовлення, що не були узгоджені заздалегідь з Адміністрацією.
  • Будь-які дії, які прямо заборонені законодавством України.
  • Надання консультацій чи виконання оцінки майна та/або майнових прав на нього, які можуть призвести до негативних наслідків для замовника.
 3. За умови оплати платних ресурсів Сайту, Користувач отримує право доступу до відповідних оплачених ресурсів та має право використовувати їх.
 4. Користувач має право надати на розгляд Адміністрації свої побажання або пропозиції щодо покращення роботи Сайту.
 5. Користувачі визнають і погоджуються з тим, що Адміністрація має доступ до всього Контенту на Сайті.

5. Права і обов'язки Адміністрації

 1. Адміністрація визначає правила поведінки на Сайті і залишає за собою право вимагати їх виконання від Користувачів.
 2. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до Угоди і в усі її невід'ємні частини без будь-якого спеціального повідомлення Користувачів про такі зміни.
 3. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в інформацію, опубліковану на Сайті.
 4. Адміністрація має право направляти Користувачам інформаційні повідомлення.
 5. Адміністрація не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої на Сайті, та/або заявок від Користувачів.
 6. Інтерактивні ресурси (заявки, запити, консультації і т.д.) є премодеруємі, тобто Адміністрація отримує доступ до повідомлень після їх розміщення на Сайті.
 7. Якщо Адміністрація, ознайомившись з повідомленням, вважає, що воно порушує правила Сайту, вона має право відкоригувати повідомлення, видаливши частини повідомлення які порушують правила Сайту, або видалити повідомлення, в цілому.
 8. Якщо Користувач не згоден з рішенням Адміністрації, він має право написати лист з обгрунтуванням своєї незгоди на адресу Адміністрації Сайту.
 9. Адміністрація може позбавити права користування ресурсами Сайту Користувача, який систематично порушує умови Угоди Користування Сервісом.
 10. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання та пропозиції будь-якого Користувача Сайту щодо поліпшення його роботи.
 11. Адміністрація має право заблокувати або видалити Аккаунт Користувача, а також заборонити доступ з використанням будь-якої інформації до певних сервісів Сайту, та видалити будь-який Контент Користувача без пояснення причин, в тому числі в будь-якому з наступних випадків:
  • Порушення Користувачем умов Угоди або умов інших документів, передбачених Угодою.
  • Вчинення Користувачем дій, які спричинили або здатних спричинити нанесення збитків діловій репутації Сайту.

6. Принцип поваги прав користувачів мережі Інтернет

 1. Сайт і його Користувачі поважають права один одного, права третіх осіб, дотримуються усталених традицій та етики мережі Інтернет, не зловживають можливостями Сайту в цілях, що суперечать законодавству, нормам моралі і моральності.

7. Персональні дані

 1. Всі персональні дані на Сайті публікуються на основі публічної інформації, розміщеної в мережі Інтернет, або за попередньою згодою суб'єктів персональних даних, отриманого відповідно до чинного законодавства України. Надаючи нам Вашу особисту інформацію, Користувач дає згоду на обробку своєї особистої інформації, а саме, на її збір, зберігання, адаптацію, оновлення та використання в цілях розповсюдження електронних тематичних розсилок та іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Сайту. Надані Користувачем персональні дані використовуються тільки для внутрішніх цілей і не передаються третім особам, крім випадків зазначених у п. 15 розділу 2. Користувач в будь-який момент може видалити або змінити свою персональну інформацію, що міститься в базах Сайту, зв'язавшись з Адміністрацією.

8. Гіперпосилання на інші Сайти

 1. Сайт може містити посилання на інші Сайти, які не підтримуються Адміністрацією Сайту. Крім того, інші Сайти також можуть містити посилання на Сайт. Адміністрація не несе відповідальності за зміст цих Сайтів, як не несе відповідальності за будь-які втрати, збитки або шкоду, що виникають у зв'язку зі змістом цих Сайтів. Будь-які посилання на інші Сайти здійснюються для зручності користувачів Сайту, і не мають на увазі схвалення Сайтом даних Сайтів або асоціації з їх діяльністю. Сайт не несе ніяких обов'язків та відповідальності за використання інших Сайтів, які Користувач відвідує і використовує на свій страх і ризик. Будь третя сторона, яка хотіла б встановити гіперпосилання на Сайт, повинна попередньо повідомити Адміністрацію про свій намір. Адміністрація може відмовити у дозволі на розміщення гіперпосилання на Сайт. Однак якщо Адміністрація дає свій дозвіл на такі гіперпосилання, вона не несе ніяких зобов'язань щодо встановлення взаємних гіперпосилань на Сайт третьої сторони.

9. Прикінцеві положення

 1. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за будь-які збитки та/або незручності, які є результатом доступу або відсутності можливості доступу Користувача на Сайт.
 2. Адміністрація Сайту не гарантує безпомилкове і безперервне функціонування Сайту.
 3. Цей Сайт створено і використовується відповідно до законодавства України.
 4. При вирішенні будь-яких суперечок, що виникають у зв'язку з роботою цього Сайту, застосовується чинне законодавство України.

Маєте до нас запитання?