Анкета оцінювача

ТОВ «Оціночний стандарт»
Свідоцтво оцінювача №12200/11 від 14/07/2011

Інформація про оцінювача

Наша Компанія надає професійні послуги в галузі оцінки майна та майнових прав, у тому числі здійснення оцінки  по м Києва, а також з виїздом оцінювача, до м. Маріуполь, м. Харків, м. Дніпропетровськ, та інші міста України :
•    Цілісних майнових комплексів, нерухомості та об’єктів незавершеного будівництва;
•    Автомобілів, обладнання та транспортних засобів;
•    Нематеріальних активів та об’єктів інтелектуальної власності;
•    Акцій та паїв господарських товариств та об’єднань, внесків до статутних фондів тощо.

Наша мета: надання якісних експертних послуг за доступними цінами у найкоротші терміни.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОЦІНОЧНИЙ СТАНДАРТ" працює на ринку послуг з 2008 року та зарекомендувала себе як стабільного партнера для бізнесу. Серед наших клієнтів – багато провідних підприємств та компаній України із різних галузей З  2008 року оцінювачем виконано більше 1500 робіт з оцінки державної, колективної та приватної власності.
Найбільші об’єкти, що оцінювались оцінювачем:
Акції та інші цінні папери наступних банківських установ та страхових компаній
-    ПАТ «ТЕРРА БАНК»
-    ПАТ «КБ»СОЮЗ»
-    ПАТ «БАНК КАМБІО»
-    ПАТ «АПЕКС БАНК»
-    АТ «ТММ БАНК»
-    ПАТ «КБ «АКТИВ БАНК»
-    ПАТ «КБ «ПРИВАТ БАНК»
-    ПРАТ «СК «УСГ «Життя»
-    ПрАТ "УАСК АСКА"
-    ПрАТ «СК « Провідна»
•    Оцінка основних засобів провідних підприємств України – «Донецький металургійний завод» (переоцінка активів), ГП «Донецька вугільно-енергетична компанія» (дооцінка активів), Колосніковська ЦЗФ та інш.
•    Оцінка  машин і обладнання , Оцінка колісних транспортних засобів - ТОВ "МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ", ПАТ "АКХЗ" ,
•    Оцінка цілісних майнових комплексів «Єнакіївська птахофабрика», Центральна збагачувальна фабрика «Калінінська», ЗАТ «Славолія»;
•    Оцінка нематеріальних активів підприємств України - Шахта ім. А. А. Засядько, «Артемівський завод з переробки кольорових металів»;
•    Акції провідних підприємств України ВАТ «Харцизький трубний завод», ВАТ «Авдіївський коксохімзавод», ВАТ металургійний комбінат «Азовсталь» ,ПАО Дніпродзержинський «ЕВРАЗ»,ПАО «Запоріжсталь», ПАО «Запорожогнеупор», ПАО «ІЛЛІЧ СТАЛЬ», ПАО «Донецккокс» та інші.;
•         Об’єкти застави банків – 
             - ПАТ «ДОНГОРБАНК» та його філій в містах обласного підпорядкування : «Донбасхліб» (хлібозаводи Донецької області застава), Маріупольський мелькомбінат (застава), ЗАТ «ГЕФЕСТ» (застава 
  - АТ «Укрексімбанк» : майновий комплекс ЗАТ «Ландгут Бройлер», основні засоби ВАТ «Артемівський Завод з обробки кольорових металів», комплекс будівель та споруд ЗАТ «ДОНЕЦЬКБЛАНКВИДАВ», лінія розливу горілки лікеро-горілчаного заводу «ЛІК» та інші.
- ПАТ «КБ»Союз»
Право на здійснення оцінки майна та майнових прав підтверджене сертифікатом суб’єкта оціночної діяльності № 7354/08 від 01.07.2008 року, виданим Фондом державного майна України.     Кваліфікація оцінювача підтверджена Сертифікатом № 2019 від 04.11.2000 року, а також Свідоцтвами про підвищення кваліфікації № МФ-1752-ПК від 24.05.2006 року та № ЦМК-0876-ПК від 27.05.2006 року, виданими ФДМУ, УОО, КП «ІКЦ «УОО».

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.4
Оцінка літальних апаратів
1.5
Оцінка судноплавних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність
2.1
Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)
2.2
Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності

ТОВ «Оціночний стандарт» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Донецьк, Авдіївка, Амвросіївка, Артемівськ, Артемове, Білицьке, Білозерське, Волноваха, Вуглегірськ, Вугледар, Гірник, Горлівка, Дебальцеве, Дзержинськ, Димитров, Добропілля, Докучаєвськ, Дружківка, Єнакієве, Жданівка, Зугрес, Іловайськ, Кіровське, Комсомольське, Костянтинівка, Краматорськ, Красний Лиман, Красноармійськ, Красногорівка, Курахове, Макіївка, Мар'їнка, Маріуполь, Миколаївка, Моспине, Новоазовськ, Новогродівка, Родинське, Світлодарськ, Святогірськ, Сіверськ, Селидове, Слов'янськ, Сніжне, Соледар, Торез, Українськ, Харцизьк, Часів Яр, Шахтарськ, Юнокомунарівськ, Ясинувата

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

м. Київ, вул. Московська 43/11

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки