Анкета оцінювача

ТОВ «Агентство оцінки «ГРОШ ЦЕНА»
Свідоцтво оцінювача №860/16 від 31/10/2016

Інформація про оцінювача

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агентство оцінки «ГРОШ ЦЕНА» було засновано в липні 2008 року. Компанія успішно вела свою діяльність на території регіону, та поступово збільшувала обсяги виконаних робіт та перелік відомих та вагомих клієнтів (НІБУЛОН, Мотор-Січ, NORD, DMS, ПФК "Титан" Донецьк, Укрбізнесбанк, Райффайзен Банк Аваль, М. Луческу, М. Девіч, Д. Чигринський та ін).  В червні 2013 року ТОВ «АО «ГРОШ ЦЕНА» до оціночної діяльності додала технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна. На початку військового конфлікту на сході України ТОВ "АО "ГРОШ ЦЕНА" вимушена була "переїхати" на територію підконтрольну Україні та зараз має свої офіси у Краснолиманському районі Донецької області, у Вінниці та у Миколаєві.  

 Місією товариства є надання населенню якісних, недорогих послуг по всій території України за найменший проміжок часу. 

 Головною метою нашої організації ми встановили лідерство на національному ринку оціночної діяльності. 

 Найбільшу цінність для нас представляє задоволеність людей нашою роботою. Ми зацікавлені у ефективній та взаємовигідній співпраці, і ми раді, коли наші клієнти нас рекомендують іншим.Саме тому ми встановлюємо максимально лояльні і доступні ціни на свої послуги.До укладення з нами договору на виконання робіт, Ви вже будете володіти інформацією про всі майбутні витрати.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.8
Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства

ТОВ «Агентство оцінки «ГРОШ ЦЕНА» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Вінниця, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Калинівка, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Вінницька область
м. Вінниця, просп. Юності, б. 18, офіс 814

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки