Анкета оцінювача

ТОВ «ЛУЦЬК ДІМ СЕРВІС» (Брусилів Сервіс)
Свідоцтво оцінювача №14956/13 від 29/08/2016

Інформація про оцінювача

ТОВ "Луцьк Дім Сервіс" ("Брусилів Сервіс") тел. 050-930-3199; 097-5185932; проводить оцінку майна та майнових прав (квартири, будинки, земельні ділянки, не житлове приміщення, машини та обладнання, автотранспорт, рухомі речі, товари в обороті) як по Волинській області так і по всій Україні для здійснення цивільно правових угод (купівля-продаж, дарування, спадщина, оренда, бух. облік, тощо).

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність

ТОВ «ЛУЦЬК ДІМ СЕРВІС» (Брусилів Сервіс) здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Луцьк, Берестечко, Володимир-Волинський, Горохів, Камінь-Каширський, Ківерці, Ковель, Любомль, Нововолинськ, Рожище, Устилуг

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Волинська область
м. Луцьк, пр. Відродження 24 готель "Профспілковий" 2-пов. офіс 12. тел. (050) 930-31-99; (097) 518-59-32. E-mail: ocinka.v@gmail.com наш сайт htt:vass5055.wix.com/ocinka

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки