Анкета оцінювача

ТБ «ПОДІЛЬСЬКИЙ КОНТРАКТ»
Свідоцтво оцінювача №12742/11 від 12/12/2011

Інформація про оцінювача

Товарна біржа «Подільський контракт» працює на біржовому ринку України з початку 2006 року.

 • Засновниками біржі  є як юридичні такі фізичні особи.
 • На біржі працюють  висококваліфіковані фахівці,які мають спеціальну освіту, відповідну підготовку, сертифікати та великий практичний досвід біржової роботи, що гарантує  професіоналізм та  повне дотримання  букви закону.
 • З біржею укладений договір із Фондом державного майна України про організацію продажу майна, що перебуває у державній власності.
 • На торгівельному майданчику товарної біржі проводились та проводяться торги (аукціони) з реалізації об’єктів як державної , комунальної, так і приватної власності. Загальна вартість реалізованого майна банкрутів за останній рік діяльності становить 8 165 000 грн.
 • Товарна біржа активно співпрацює із банківськими структурами щодо реалізації заставного майна, із арбітражними керуючими по реалізації майна підприємств – банкрутів.
 • Для проведення торгів на замовлення продавців біржа здійснює виїзні торги по місцю розташування  об’єктів реалізації, для чого проводить попередню рекламну роботу в місцевій пресі, засобах масової інформації областей і України, сайті біржі.
 • Зареєстровані брокерські контори та члени біржі мають достатній досвід роботи по пошуку потенційних покупців на майно, яке виставляється на торги і пошук їх здійснюють не тільки на території Вінницької області, а і за її межами.
 • В штаті біржі працюють два ліцитатори, які мають досвід роботи, кваліфіковані сертифікати, видані Фондом державного майна України.
 • У складі біржі парцюють фахівці з проведення незалежної оцінки майна за напрямками: оцінка  нерухомих  речей  (нерухомого  майна,  нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них; оцінка машин і обладнання; оцінка колісних транспортних засобів; оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, дорожніх транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та таких, що становлять культурну цінність; оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності), котрі мають 9-ти річний досвід роботи та пройшли планові підвищення кваліфікації.
 • Для ефективності роботи біржею здійснюється видавнича діяльність шляхом випуску газети «Подільські контракти», де висвітлюються останні новини та події на біржовому ринку України, новини бізнесу, законодавства, рекламні оголошення стосовно продажу майна та інше.
 • На сьогодні, ТБ «Подільський контракт» пропонує вдосконалений спосіб проведення торгів – це проведення електронних торгів в межах країни. З цією метою був розроблений спеціалізований веб-сайт, який дозволяє користувачам отримати вичерпну інформацію про активи, які виставлені на аукціон та порядок і умови участі в такому виді аукціону. Використання такого інформаційного ресурсу надає користувачам, потенційним учасникам електронних торгів швидко знайти зацікавлене майно по підрозділам: нерухомість, автотранспорт, сільськогосподарська техніка, виробниче обладнання, майнові комплекси, тощо.
 • Замовником електронних торгів можуть бути фізичні, юридичні особи, банківські установи, арбітражні керуючі (керуючі санацією, ліквідатори), комунальні та державні підприємства. 

Всім замовникам, користувачам, учасникам ми бажаємо вдалих продаж, придбань на аукціонах!

З повагою та надією до співпраці!

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність
2.1
Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)

ТБ «ПОДІЛЬСЬКИЙ КОНТРАКТ» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Вінниця, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Калинівка, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Вінницька область
м. Вінниця, вул. Миколи Оводова 51, офіс 504, 510

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки