Інформація про сервіс оформлення заявок на оцінку майна УКРОЦІНКА

В зв'язку з реформуванням галузі оцінки майна та нововведеннями, які були запровадженні в наслідок цієї реформи, як у власників майна, яке потребує оцінювання, так і у оцінювачів, в зв'язку з новими умовами висунутими Фондом державного майна України (ФДМУ), виникли певні ускладнення, які і вирішує успішно наш сервіс.

Так, сервіс являє собою систематизовану базу оцінювачів України і автоматизований сервіс подачі та обробки заявок від користувачів, на проведення оцінювання майна користувачів та їх майнових прав. З іншого боку, наш сервіс є спеціалізованою системою для оцінювачів, яка дозволяє останнім автоматизувати деякі аспекти своєї діяльності з проведення оцінки майна юридичних та фізичних осіб, в тому числі оцінки майна для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

Вся інформація про оцінювачів структурована за регіональним принципом та за типами майна, яке потребує проведення грошової оцінки. При цьому, в профайлі оцінювача зібрана загальна інформація про нього та його контактна інформація, номер кваліфікаційного свідоцтва ФДМУ, напрями оцінки, за якими оцінювач акредитований, перелік копій сертифікатів та свідоцтв оцінювача, перелік виконаних оцінювачем звітів, з метою запровадження публічного доступу до звітів оцінювача, згідно розпорядження ФДМУ, та відгуків клієнтів, які скористалися послугами даного оцінювача.

Також, на сайті сервісу розміщена систематизована інформація стосовно процесу та етапів проведення оцінки майна в Україні, переліку документів необхідних для оцінювання нерухомості, земельних ділянок, авто, ЦМК та іншого майна і майнових прав громадян, в тому числі оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

На даний момент сервіс є найбільшим в Україні спеціалізованим інтернет-сервісом по пошуку оцінювачів майна в Україні та подачі з подальшою обробкою заявок від користувачів, на проведення оцінювання майна та майнових прав в Україні. Щомісячно сервісом користується понад 10'000 користувачів, котрі шукають оцінювача для проведення грошової оцінки своєї нерухомості, земельної ділянки, транспортних засобів та іншого майна і різноманітних майнових прав, в тому числі і для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів в Україні.

Завдяки сервісу зареєстровані оцінювачі отримують потужний інструмент для автоматизації своєї діяльності та систематизації запитів від клієнтів, щодо проведення оцінювання їх майна. Це дозволяє уникнути витрат на створення і, в подальшому, обслуговування персонального веб-сайту оцінювача та отримати потужний і дієвий інструмент отримання нових замовлень на проведення послуг з оцінки майна, при мінімальних витратах на отримання цих замовлень за допомогою нашого сервісу.

Ми впевнені, що сервіс стане ефективним інструментом, який дозволить оцінювачам знайти нових клієнтів та автоматизувати свої бізнес-процеси, а користувачам отримати високоякісний сервіс з пошуку оцінювачів та оформленню заявок на проведення якісного сервісу з оцінки квартир, будинків, земельних ділянок, комерційної нерухомості, автомобілів та іншого майна!

Будемо раді бачити Вас серед наших постійних користувачів!

З повагою,
команда